Geometrische Betrachtungen über zweidimensionale reguläre Variationsprobleme

Radó, Tibor: Geometrische Betrachtungen über zweidimensionale reguläre Variationsprobleme. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (2). pp. 228-253. (1924)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_002_228-253.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1924
Volume: 2
Page Range: pp. 228-253
ISSN: 0324-5462
Language: német
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 12:28
Last Modified: 2018. Mar. 07. 11:40
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13324

Actions (login required)

View Item View Item