Die quadratischen Reste zusammengesetzter Moduln

Rados, Gusztáv: Die quadratischen Reste zusammengesetzter Moduln. In: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (3). pp. 1-6. (1927)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
math_003_001-006.pdf

Download (1MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1927
Volume: 3
ISSN: 0324-5462
Page Range: pp. 1-6
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika, Művelődés
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 12:28
Last Modified: 2016. Oct. 15. 12:28
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13326

Actions (login required)

View Item View Item