Rösselsprung auf dem unendlichen Schachbrette

Kürschák, József: Rösselsprung auf dem unendlichen Schachbrette. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (4). pp. 12-13. (1928)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_004_012-013.pdf

Download (933kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1928
Volume: 4
Page Range: pp. 12-13
ISSN: 0324-5462
Language: német
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 12:28
Last Modified: 2016. Oct. 15. 12:28
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13350

Actions (login required)

View Item View Item