Sur des polynomes analogues aux polynomes de Bernoulli et sur des formules de sommation analogues à celle de MacLaurin-Euler

Jordán, Károly: Sur des polynomes analogues aux polynomes de Bernoulli et sur des formules de sommation analogues à celle de MacLaurin-Euler. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (4). pp. 130-150. (1928)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_004_130-150.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1928
Volume: 4
Page Range: pp. 130-150
ISSN: 0324-5462
Language: francia
Uncontrolled Keywords: Bernoulli Johann, Euler Leonhard, Maclaurin Colin, Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 12:28
Last Modified: 2016. Oct. 15. 12:28
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13362

Actions (login required)

View Item View Item