Über die Randwerte beschränkter Funktionen

Hössjer, Gustav: Über die Randwerte beschränkter Funktionen. In: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (5). p. 55. (1930)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
math_005_055.pdf

Download (1MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1930
Volume: 5
ISSN: 0324-5462
Page Range: p. 55
Language: német
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika, Művelődés
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 12:28
Last Modified: 2016. Oct. 15. 12:28
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13380

Actions (login required)

View Item View Item