Ein Beweis des Ruffini—Abelschen Satzes

Kalmár, László: Ein Beweis des Ruffini—Abelschen Satzes. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (6). pp. 59-60. (1932)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_006_059-060.pdf

Download (729kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1932
Volume: 6
Page Range: pp. 59-60
ISSN: 0324-5462
Language: német
Uncontrolled Keywords: Ruffini Paolo, Abel Niels Henrik, Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 12:28
Last Modified: 2016. Oct. 15. 12:28
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13411

Actions (login required)

View Item View Item