Alfred Haar

Alfred Haar. In: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (6). pp. 65-66. (1932)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
math_006_065-066.pdf

Download (724kB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1932
Volume: 6
ISSN: 0324-5462
Page Range: pp. 65-66
Language: német
Uncontrolled Keywords: Haar Alfréd, Természettudomány, Matematika, Művelődés
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 12:28
Last Modified: 2016. Oct. 15. 12:28
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13413

Actions (login required)

View Item View Item