Transformatio formarum quadraticarum Weierstrassiana

Grosschmid, Lajos: Transformatio formarum quadraticarum Weierstrassiana. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (6). pp. 105-135. (1932)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_006_105-135.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1932
Volume: 6
Page Range: pp. 105-135
ISSN: 0324-5462
Language: latin
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 12:28
Last Modified: 2016. Oct. 15. 12:28
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13417

Actions (login required)

View Item View Item