Ein neuer Beweis eines Satzes von Minkowski

Hajós, György: Ein neuer Beweis eines Satzes von Minkowski. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (6). pp. 224-225. (1932)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_006_224-225.pdf

Download (719kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1932
Volume: 6
Page Range: pp. 224-225
ISSN: 0324-5462
Language: német
Uncontrolled Keywords: Minkowski Hermann, Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 14:14
Last Modified: 2016. Oct. 15. 14:14
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13426

Actions (login required)

View Item View Item