Über die Uvaloidschalen der Flächen vom Maximalindex

Szőkefalvi-Nagy, Gyula: Über die Uvaloidschalen der Flächen vom Maximalindex. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (7). pp. 244-248. (1934)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_007_244-248.pdf

Download (899kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1934
Volume: 7
Page Range: pp. 244-248
ISSN: 0324-5462
Language: német
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 14:14
Last Modified: 2018. Mar. 06. 18:16
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13459

Actions (login required)

View Item View Item