Sur les ensembles compacts de fonctions de carrés sommables

Fréchet, Maurice: Sur les ensembles compacts de fonctions de carrés sommables. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (8). pp. 116-126. (1936)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_008_116-126.pdf

Download (882kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1936
Volume: 8
Page Range: pp. 116-126
ISSN: 0324-5462
Language: francia
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 14:14
Last Modified: 2018. Feb. 27. 14:16
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13470

Actions (login required)

View Item View Item