Über diophantische Gleichungen der Form : n!= xp+yp und n!±m!=xp

Erdős, Pál and Obláth, Richárd: Über diophantische Gleichungen der Form : n!= xp+yp und n!±m!=xp. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (8). pp. 241-255. (1936)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_008_241-255.pdf

Download (939kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1936
Volume: 8
Page Range: pp. 241-255
ISSN: 0324-5462
Language: német
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 14:14
Last Modified: 2018. Mar. 05. 09:18
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13485

Actions (login required)

View Item View Item