Familles de Perron et problème de Dirichlet

Brelot, Marcel: Familles de Perron et problème de Dirichlet. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (9). pp. 133-153. (1938)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_009_133-153.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1938
Volume: 9
Page Range: pp. 133-153
ISSN: 0324-5462
Language: francia
Uncontrolled Keywords: Perron Oskar, Dirichlet Peter Gustav Lejeune, Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 14:14
Last Modified: 2016. Oct. 15. 14:14
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13500

Actions (login required)

View Item View Item