Sur le théorème de Jordan

Riesz, Frigyes: Sur le théorème de Jordan. Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum, (9). pp. 154-162.(1938)

[img] Cikk, tanulmány, mű
math_009_154-162.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta litterarum ac scientiarum Regiae Universitatis Hungaricae Francisco-Josephinae : Sectio scientiarum mathematicarum
Date: 1938
Volume: 9
Page Range: pp. 154-162
ISSN: 0324-5462
Language: francia
Uncontrolled Keywords: Jordán Károly, Természettudomány, Matematika, Művelődés
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 14:14
Last Modified: 2016. Oct. 15. 14:14
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/13501

Actions (login required)

View Item View Item