Vándorszavak a matematika nemzetközi terminológiájában: a melléknevek

Szabóné Csillik, Éva: Vándorszavak a matematika nemzetközi terminológiájában: a melléknevek. In: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a nyelvészet, az irodalom és az esztétika köréből, (2). pp. 71-76. (1985)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_linguistica_1985_071-076.pdf

Download (667kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a nyelvészet, az irodalom és az esztétika köréből
Date: 1985
Volume: 2
ISSN: 0236-7718
Page Range: pp. 71-76
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Nyelvtudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 75. p.; Ismertetett mű: Éva Csillik: Anleitung zur internationalen Terminologie der Mathematik: die Adjektive; Ismertetett mű: Sabonè Čillik Eva: Putevoditel' k meždunarodnoj terminologii v oblasti matematiki: imena prilagatel'nye
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:56
Last Modified: 2019. Sep. 20. 14:50
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18269

Actions (login required)

View Item View Item