Extremális tulajdonságú toroidok

Szilassi, Lajos: Extremális tulajdonságú toroidok. A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből, (1). pp. 43-56. (1983)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_physica_1983_043-056.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből
Date: 1983
Volume: 1
Page Range: pp. 43-56
ISSN: 0236-7742
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 55. p.; Ismertetett mű: Lajos Szilasi: Extremale Toroide; Ismertetett mű: Silaši Lajoš: Toroidy èksperimen'nogo haraktera
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:57
Last Modified: 2019. Sep. 20. 15:08
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18361

Actions (login required)

View Item View Item