Ob odnom klasse počti geodezičeskih otobraženij Π3/2 (μ,e)

Âblonskaâ, N. V.: Ob odnom klasse počti geodezičeskih otobraženij Π3/2 (μ,e). A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből, (1). pp. 57-61. (1983)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_physica_1983_057-061.pdf

Download (770kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből
Date: 1983
Volume: 1
Page Range: pp. 57-61
ISSN: 0236-7742
Language: orosz
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: p. 60-61.; Ismertetett mű: N. V Jablonszkaja: Π3/2 (μ,e) típusú majdnem geodetikus leképezések egy osztályáról; Ismertetett mű: N. V Jablonskaja: Über eine Klasse der fast-geodetischen Abbildungen von Typ Π3/2 (μ,e)
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:57
Last Modified: 2019. Sep. 20. 15:08
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18362

Actions (login required)

View Item View Item