A hiperbolikus paraboloid egy származtatási lehetőségéről

Miskolczi, József: A hiperbolikus paraboloid egy származtatási lehetőségéről. A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből, (2). pp. 31-35. (1985)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_physica_1985_031-035.pdf

Download (638kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből
Date: 1985
Volume: 2
Page Range: pp. 31-35
ISSN: 0236-7742
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 35. p.; Ismertetett mű: J. Miskolczi: Über eine Erzeugung des hyperbolischen Paraboloids; Ismertetett mű: Jožef Miskolci: Ob odnoj vozmožnosti proishoždenia giperbolicčskogo paraboloida
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:56
Last Modified: 2019. Sep. 20. 15:08
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18366

Actions (login required)

View Item View Item