K voprosu o variacionnoj teorii F-planarnyh krivyh

Kurbatova, I. N. and Âblonskaâ, N. V.: K voprosu o variacionnoj teorii F-planarnyh krivyh. A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből, (3). pp. 29-34. (1987)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_physica_1987_029-034.pdf

Download (790kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből
Date: 1987
Volume: 3
Page Range: pp. 29-34
ISSN: 0236-7742
Language: orosz
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 34. p.; Ismertetett mű: I. N. Kurbatova, N. V. Jablonszkaja: Az F-planáris görbék variációs elméletének kérdéséhez; Ismertetett mű: I. N. Kurbatowa, N. V. Jablonskaja: Zu der Variationstheorie der F-planaren Kurven
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:56
Last Modified: 2019. Sep. 20. 15:08
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18371

Actions (login required)

View Item View Item