O special'nyh počti geodezičeskih otobraženiâh affinno-svâznyh i rimanovyh prostranstv

Pokas', S. M. and Âblonskaâ, N. V.: O special'nyh počti geodezičeskih otobraženiâh affinno-svâznyh i rimanovyh prostranstv. A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből, (3). pp. 45-50. (1987)

[img] Cikk, tanulmány, mű
jgytf_tudkozl_physica_1987_045-050.pdf

Download (759kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: A Juhász Gyula Tanárképző Főiskola tudományos közleményei : tanulmányok a fizika, kémia, matematika tudományok köréből
Date: 1987
Volume: 3
Page Range: pp. 45-50
ISSN: 0236-7742
Language: orosz
Uncontrolled Keywords: Természettudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 50. p.; Ismertetett mű: Sz. M. Pokasz, N. V. Jablonszkaja: Affinösszefüggó és Riemann-terek speciális, majdnem geodetikus leképezéseiről; Ismertetett mű: S. M. Pokas, N. V. Jablonskaja: Über spezielle fastgeodätische Abbildungen von affinzusammenhängeden und Riemannschen Räumen
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:56
Last Modified: 2018. Feb. 23. 10:55
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/18374

Actions (login required)

View Item View Item