Népességi eltolódások a Délvidéken a török hódoltság korában

Juhász, Kálmán: Népességi eltolódások a Délvidéken a török hódoltság korában. In: Délvidéki szemle, (1). pp. 177-181. (1942)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
delvideki_szemle_001_177-181.pdf

Download (673kB) | Preview
Item Type: Article
Heading title: Tanulmányok
Journal or Publication Title: Délvidéki szemle
Date: 1942
Volume: 1
Page Range: pp. 177-181
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Magyarország történelme
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:58
Last Modified: 2016. Oct. 15. 16:58
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/19109

Actions (login required)

View Item View Item