Lineáris és linearizált függvénykapcsolatok kiértékelése

Rajkó, Róbert: Lineáris és linearizált függvénykapcsolatok kiértékelése. Tudományos közlemények, (17). pp. 44-52. (1994)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szef_tudkozl_017_044-052.pdf

Download (770kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Tudományos közlemények
Date: 1994
Volume: 17
Page Range: pp. 44-52
ISSN: 0238-3756
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Matematika
Additional Information: Bibliogr.: p. 51.; Evaluation of linear and linearized functional relationships
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 16:56
Last Modified: 2016. Oct. 15. 16:56
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/21121

Actions (login required)

View Item View Item