Többváltozós matematikai statisztikai módszerek a pedagógiai kutatásokban

Hunya, Péterné: Többváltozós matematikai statisztikai módszerek a pedagógiai kutatásokban. Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : sectio paedagogica et psychologica, (25). pp. 115-134. (1983)

[img] Cikk, tanulmány, mű
paed_psych_025_115-134.pdf

Download (833kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta Universitatis Szegediensis de Attila József nominatae : sectio paedagogica et psychologica
Date: 1983
Volume: 25
Page Range: pp. 115-134
ISSN: 0324-7260
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány
Additional Information: Bibliogr.: 132. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 07:06
Last Modified: 2016. Oct. 15. 07:06
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/2213

Actions (login required)

View Item View Item