A determinizmus néhány problémája a dialektikus materializmusban

Parnyuk, M. A. and Horuczi, László: A determinizmus néhány problémája a dialektikus materializmusban. In: Acta Universitatis Szegediensis : sectio philosophica, (20). pp. 33-57. (1977)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
philosophica_020_033-057.pdf

Download (1MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Acta Universitatis Szegediensis : sectio philosophica
Date: 1977
Volume: 20
ISSN: 0231-2670
Page Range: pp. 33-57
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Filozófia
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2016. Oct. 15. 07:57
Last Modified: 2016. Oct. 15. 07:57
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/2510

Actions (login required)

View Item View Item