Az általános iskolai közelítő számításokról

Kovács Zoltán: Az általános iskolai közelítő számításokról. In: Módszertani közlemények, (5) 2. pp. 114-120. (1965)

[thumbnail of modszertani_005_002_114-120.pdf]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
modszertani_005_002_114-120.pdf

Download (793kB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1965
Volume: 5
Number: 2
ISSN: 0544-7224
Page Range: pp. 114-120
Language: Hungarian
Related URLs: http://acta.bibl.u-szeged.hu/39471/
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Additional Information: Bibliogr.: 120. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:26
Last Modified: 2021. Feb. 25. 10:23
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/25753

Actions (login required)

View Item View Item