Az algoritmus didaktikai értelmezése

Zukovits, Imre: Az algoritmus didaktikai értelmezése. Módszertani közlemények, (10) 2. pp. 77-80. (1970)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_010_002_077-080.pdf

Download (468kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1970
Volume: 10
Number: 2
Page Range: pp. 77-80
ISSN: 0544-7224
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:26
Last Modified: 2016. Oct. 17. 09:26
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/26152

Actions (login required)

View Item View Item