A didaktikai algoritmusok leírásának módszerei

Zukovits, Imre: A didaktikai algoritmusok leírásának módszerei. Módszertani közlemények, (10) 3. pp. 176-181.(1970)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_010_003_176-181.pdf

Download (432kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1970
Volume: 10
Number: 3
Page Range: pp. 176-181
ISSN: 0544-7224
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:26
Last Modified: 2016. Oct. 17. 09:26
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/26178

Actions (login required)

View Item View Item