Új irányok a matematika tanításában

Szendrei, János: Új irányok a matematika tanításában. Módszertani közlemények, (13) 4. pp. 276-279. (1973)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_013_004_276-279.pdf

Download (566kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1973
Volume: 13
Number: 4
Page Range: pp. 276-279
ISSN: 0544-7224
Language: magyar
Heading title: Új matematikai nevelés
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:26
Last Modified: 2016. Oct. 17. 09:26
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/26411

Actions (login required)

View Item View Item