Társadalomtudományi taxonómiák és tantervek az Amerikai Egyesült Államokban és Angliában II. rész

Szebenyi, Péter: Társadalomtudományi taxonómiák és tantervek az Amerikai Egyesült Államokban és Angliában II. rész. Módszertani közlemények, (20) 1. pp. 69-73. (1980)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_020_001_069-073.pdf

Download (527kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1980
Volume: 20
Number: 1
Page Range: pp. 69-73
ISSN: 0544-7224
Language: magyar
Heading title: Szemle
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány
Additional Information: Bibliogr.: 73. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:59
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:48
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/26835

Actions (login required)

View Item View Item