A „multiple-choice" módszer alkalmazási lehetőségei matematikaórákon

Iszáj, Ferenc: A „multiple-choice" módszer alkalmazási lehetőségei matematikaórákon. In: Módszertani közlemények, (24) 1. pp. 39-43. (1984)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
modszertani_024_001_039-043.pdf

Download (552kB) | Preview
Item Type: Article
Heading title: Műhely
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1984
Volume: 24
Number: 1
ISSN: 1219-0039
Page Range: pp. 39-43
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány
Additional Information: Bibliogr.: 43. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:59
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:50
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27124

Actions (login required)

View Item View Item