A szabályos és az archimédészi félig szabályos testek modelljeiről

Kántor, Sándorné: A szabályos és az archimédészi félig szabályos testek modelljeiről. Módszertani közlemények, (25) 3. pp. 176-181. (1985)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_025_003_176-181.pdf

Download (349kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1985
Volume: 25
Number: 3
Page Range: pp. 176-181
ISSN: 1219-0039
Language: magyar
Heading title: Új tanterveinkről
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:59
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:50
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27245

Actions (login required)

View Item View Item