K. I. Pehlivanova-M. N. Lebegyeva: Grammatyika russzkovo jazika v illjusztracijah

Hajzer, Lajos and Pehlivanova, Kira Iordanova and Lebedeva, Marina Nikolaevna: K. I. Pehlivanova-M. N. Lebegyeva: Grammatyika russzkovo jazika v illjusztracijah. Módszertani közlemények, (25) 5. pp. 343-344. (1985)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_025_005_343-344.pdf

Download (291kB)
Item Type: Article
Other title: Grammatika russkogo âzyka v illûstraciâh
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1985
Volume: 25
Number: 5
Page Range: pp. 343-344
ISSN: 1219-0039
Language: magyar
Heading title: Szemle
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:59
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:50
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27290

Actions (login required)

View Item View Item