Maróthi György

Nanszákné Cserfalvi, Ilona: Maróthi György. Módszertani közlemények, (29) 1. pp. 53-54. (1989)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_029_001_053-054.pdf

Download (340kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1989
Volume: 29
Number: 1
Page Range: pp. 53-54
ISSN: 1219-0039
Language: magyar
Heading title: Örökség
Uncontrolled Keywords: Maróthi György, Debrecen, Neveléstudomány, Matematika
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:59
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:51
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27554

Actions (login required)

View Item View Item