Iskolai szintű feladatmegoldó verseny matematikából

Takács, Gábor: Iskolai szintű feladatmegoldó verseny matematikából. Módszertani közlemények, (29) 3. pp. 167-178. (1989)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_029_003_167-178.pdf

Download (707kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1989
Volume: 29
Number: 3
Page Range: pp. 167-178
ISSN: 1219-0039
Language: magyar
Heading title: Műhely
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:59
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:51
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27578

Actions (login required)

View Item View Item