Nyelvi hátrány a matematika tanulásában

Szalay, András: Nyelvi hátrány a matematika tanulásában. Módszertani közlemények, (32) 3. pp. 133-137. (1992)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_032_003_133-137.pdf

Download (477kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1992
Volume: 32
Number: 3
Page Range: pp. 133-137
ISSN: 1219-0039
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:58
Last Modified: 2019. Sep. 20. 14:44
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27818

Actions (login required)

View Item View Item