Matematikai kondicionáló általános iskolásoknak

Takács, Gábor and Takács, Gáborné: Matematikai kondicionáló általános iskolásoknak. In: Módszertani közlemények, (32) 5. pp. 289-290. (1992)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_032_005_289-290.pdf

Download (337kB)
Item Type: Article
Heading title: Szemle
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1992
Volume: 32
Number: 5
ISSN: 1219-0039
Page Range: pp. 289-290
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:58
Last Modified: 2019. Sep. 20. 14:44
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27860

Actions (login required)

View Item View Item