Kerületi szervezésű feladatmegoldó versenyek matematikából

Takács, Gáborné: Kerületi szervezésű feladatmegoldó versenyek matematikából. In: Módszertani közlemények, (33) 1. pp. 39-45. (1993)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
modszertani_033_001_039-045.pdf

Download (606kB) | Preview
Item Type: Article
Heading title: Műhely
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1993
Volume: 33
Number: 1
ISSN: 1219-0039
Page Range: pp. 39-45
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Matematika
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:58
Last Modified: 2019. Sep. 20. 14:44
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27872

Actions (login required)

View Item View Item