Jegyzetek a szervetlen szóösszetételekről

Török, Gábor: Jegyzetek a szervetlen szóösszetételekről. Módszertani közlemények, (34) 4. pp. 182-185. (1994)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_034_004_182-185.pdf

Download (338kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1994
Volume: 34
Number: 4
Page Range: pp. 182-185
ISSN: 1219-0039
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány, Nyelvtudomány
Additional Information: Bibliogr.: 185. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:58
Last Modified: 2019. Sep. 20. 14:44
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/27985

Actions (login required)

View Item View Item