A semleges iskola kérdéséhez : hozzászólás a Módszertani Közlemények 1995. 2. számában megjelent cikkhez

Faludi, Szilárd: A semleges iskola kérdéséhez : hozzászólás a Módszertani Közlemények 1995. 2. számában megjelent cikkhez. Módszertani közlemények, (35) 4. pp. 179-180. (1995)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_035_004_179-180.pdf

Download (327kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 1995
Volume: 35
Number: 4
Page Range: pp. 179-180
ISSN: 1219-0608
Language: magyar
Heading title: Szemle
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:58
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:53
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/28059

Actions (login required)

View Item View Item