Szathmári István : A magyar stilisztika útja : Mundus Magyar Egyetemi K., Budapest, 2008

B. Fejes, Katalin and Szathmári, István: Szathmári István : A magyar stilisztika útja : Mundus Magyar Egyetemi K., Budapest, 2008. Módszertani közlemények, (49) 2. pp. 92-94. (2009)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_049_002_092-094.pdf

Download (286kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 2009
Volume: 49
Number: 2
Page Range: pp. 92-94
ISSN: 1219-0608
Language: magyar
Heading title: Szemle
Uncontrolled Keywords: Irodalomtudomány
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:57
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:55
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/28953

Actions (login required)

View Item View Item