A Szendrei János Matematika Verseny feladatainak megoldása

Vármonostory, Endre: A Szendrei János Matematika Verseny feladatainak megoldása. Módszertani közlemények, (51) 3. pp. 120-123. (2011)

[img] Cikk, tanulmány, mű
modszertani_051_003_120-123.pdf

Download (352kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Módszertani közlemények
Date: 2011
Volume: 51
Number: 3
Page Range: pp. 120-123
ISSN: 1219-0608
Language: magyar
Heading title: Műhely
Uncontrolled Keywords: Neveléstudomány
Additional Information: Bibliogr.: 123. p.
Date Deposited: 2016. Oct. 17. 09:57
Last Modified: 2019. Sep. 20. 13:56
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/29072

Actions (login required)

View Item View Item