Az amerikai alkotmányosság eredete

Wood, Gordon S.: Az amerikai alkotmányosság eredete. In: Aetas, (23) 2. pp. 179-185. (2008)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
aetas_2008_002_179-185.pdf

Download (748kB) | Preview
Item Type: Article
Heading title: Határainkon túl
Journal or Publication Title: Aetas
Date: 2008
Volume: 23
Number: 2
ISSN: 0237-7934
Page Range: pp. 179-185
Contributors:
ContributionName
TranslatorVajda, Zoltán
Uncontrolled Keywords: Alkotmány - Amerikai Egyesült Államok, Jogtörténet - alkotmányjog - Amerikai Egyesült Államok
Additional Information: Bibliogr. a lábjegyzetekben
Date Deposited: 2017. Aug. 04. 11:42
Last Modified: 2019. Aug. 21. 08:59
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/41406

Actions (login required)

View Item View Item