Járvány-terjedési modellek : [referátum]

Győri, István: Járvány-terjedési modellek : [referátum]. Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában, (2). pp. 23-27. (1971)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szamtech_orvost_koll_002_023-027.pdf

Download (713kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában
Date: 1971
Volume: 2
Page Range: pp. 23-27
Uncontrolled Keywords: Matematikai modell - fertőző betegségek
Additional Information: Bibliogr. : 27. p.
Date Deposited: 2017. Jun. 15. 11:43
Last Modified: 2018. May. 30. 14:49
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/45659

Actions (login required)

View Item View Item