Lineáris modellek illesztése differenciahányados képzése nélküli gradiens módszerrel

Erődi, János and Kanyár, Béla: Lineáris modellek illesztése differenciahányados képzése nélküli gradiens módszerrel. Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában, (7). pp. 41-46. (1976)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szamtech_orvost_koll_007_041-046.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában
Date: 1976
Volume: 7
Page Range: pp. 41-46
Uncontrolled Keywords: Differenciaegyenlet - számítógép alkalmazása, Számítógép alkalmazása - orvostudomány, Kibernetika - orvostudomány, Matematika - alkalmazott
Additional Information: Bibliogr. : 45. p.
Date Deposited: 2017. Jun. 20. 22:32
Last Modified: 2018. May. 30. 08:21
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/45817

Actions (login required)

View Item View Item