A közelítő számítások néhány problémájáról

Gergely, József: A közelítő számítások néhány problémájáról. Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában, (7). pp. 55-62. (1976)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szamtech_orvost_koll_007_055-062.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában
Date: 1976
Volume: 7
Page Range: pp. 55-62
Uncontrolled Keywords: Matematikai modell, Számítógép alkalmazása - orvostudomány, Kibernetika - orvostudomány
Additional Information: Bibliogr. : 61. p.
Date Deposited: 2017. Jun. 20. 22:41
Last Modified: 2018. May. 30. 08:22
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/45819

Actions (login required)

View Item View Item