Közönséges differenciálegyenletekkel leírható modellek paramétereinek becslése

Magyar, Gábor and Kanyár, Béla: Közönséges differenciálegyenletekkel leírható modellek paramétereinek becslése. Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában, (8). pp. 59-66. (1977)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szamtech_orvost_koll_008_059-066.pdf

Download (824kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában
Date: 1977
Volume: 8
Page Range: pp. 59-66
Uncontrolled Keywords: Matematikai modell, Differenciálegyenlet - közönséges
Additional Information: Bibliogr. : 65. p.
Date Deposited: 2017. Jun. 21. 23:14
Last Modified: 2018. May. 30. 08:18
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/45881

Actions (login required)

View Item View Item