Rekeszrendszerek strukturális identifikálhatósági problémájának egy algebrai megközelítése

Győri, István and Lehoczky, András and Eller, József: Rekeszrendszerek strukturális identifikálhatósági problémájának egy algebrai megközelítése. Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában, (10). pp. 1-7. (1980)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szamtech_orvost_koll_010_001-007.pdf

Download (821kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában
Date: 1980
Volume: 10
Page Range: pp. 1-7
Uncontrolled Keywords: Matematikai modell, Informatika - orvosi, Számítógép - programozás
Additional Information: Bibliogr. : 7. p.
Date Deposited: 2017. Jun. 23. 16:18
Last Modified: 2018. May. 29. 15:58
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/45986

Actions (login required)

View Item View Item