Rekeszrendszerek strukturális identifikálhatósági problémájának egy algebrai megközelítése

Győri, István and Lehoczky, András and Eller, József: Rekeszrendszerek strukturális identifikálhatósági problémájának egy algebrai megközelítése. Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában, (10). pp. 287-295. (1980)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szamtech_orvost_koll_010_287-295.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában
Date: 1980
Volume: 10
Page Range: pp. 287-295
Uncontrolled Keywords: Informatika - orvosi, Biofizika, Matematikai modell
Additional Information: Bibliogr. : p. 294-295.
Date Deposited: 2017. Jun. 26. 15:10
Last Modified: 2018. May. 29. 15:58
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/46017

Actions (login required)

View Item View Item