Termékenységi arányszámok alakulásának egy matematikai megközelítése

Baloghné Belicza, Éva and Csobán, György: Termékenységi arányszámok alakulásának egy matematikai megközelítése. Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában, (11). pp. 231-235. (1982)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szamtech_orvost_koll_011_231-235.pdf

Download (2MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában
Date: 1982
Volume: 11
Page Range: pp. 231-235
Uncontrolled Keywords: Matematikai modell, Matematikai statisztika, Numerikus analízis, Számítógép alkalmazása - orvostudomány, Termékenység - ember
Additional Information: Illusztráció ; Bibliogr. : 235. p.
Date Deposited: 2017. Jun. 27. 16:30
Last Modified: 2018. May. 29. 15:40
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/46057

Actions (login required)

View Item View Item