A rizikófüggvény logisztikus modellje epidemiológiai vizsgálatokban

Békéssy, András and Krámli, András and Soltész, János and Csukás, Andrásné: A rizikófüggvény logisztikus modellje epidemiológiai vizsgálatokban. Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában, (11). pp. 251-255. (1982)

[img] Cikk, tanulmány, mű
szamtech_orvost_koll_011_251-255.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Számítástechnikai és kibernetikai módszerek alkalmazása az orvostudományban és a biológiában
Date: 1982
Volume: 11
Page Range: pp. 251-255
Uncontrolled Keywords: Matematikai modell
Additional Information: Bibliogr. : 255. p.
Date Deposited: 2017. Jun. 27. 16:42
Last Modified: 2018. May. 29. 15:42
URI: http://acta.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/46060

Actions (login required)

View Item View Item